Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace y-aminomáselné kyseliny (GABA)

Nov 20, 2018

kyselina y-aminomáselná (GABA) je důležitým inhibičním neurotransmiterem v centrálním nervovém systému. Je to přirozeně se vyskytující aminokyselina, která nepředstavuje bílkovinu. Má mimořádně důležité fyziologické funkce. Například může podporovat aktivaci mozku a zlepšování mozku, antiepilepsii, zlepšit kvalitu spánku, krásu a zvlhčovač pokožky, zpomalovat stárnutí mozku, doplnit lidský inhibiční neurotransmiter, snížit krevní tlak, podpořit funkci ledvin zlepšení a ochranu. Inhibuje tukové játra a obezitu, aktivuje funkci jater. Dodatečné stopové množství kyseliny gama-aminomáselné Denní dávka je prospěšná pro zmírnění krevního tlaku v mozku a mozku, může podporovat rovnováhu metabolismu aminokyselin v lidském těle a regulovat imunitní funkci.

kyselina y-aminomaslová je silná neuroinhibiční aminokyselina s fyziologickými účinky sedace, hypnózy, antikonvulzí a snížení krevního tlaku. Je to inhibiční neurotransmiter, který může inhibovat aktivitu zvířat a snižovat výdaje na energii. Kyselina aminomáselná působí na receptor GABA v živočišných buňkách. Receptor GABA je chloridový kanál. Inhibiční nebo excitační chování GABA závisí na koncentraci chloridových iontů uvnitř i vně buněčné membrány. Po aktivaci receptoru GABA vede k otevření chloridového iontového kanálu a může zvýšit propustnost buněčné membrány na chloridové ionty, což způsobí tok chloridových iontů do nervových buněk, vede k hyperpolarizaci buněčné membrány, inhibuje aktivace neuronů nervových buněk, čímž se snižuje pohyb zvířat.

Které dosahují cílů podporujících růst tím, že snižují nevědomý pohyb zvířat ke snížení výdajů na energii. Kyselina y-aminomáselná může zvýšit rychlost růstu a příjmu krmiva podporou sekrece žaludeční šťávy a růstového hormonu; může také stimulovat centrum krmení zvířat, čímž se zvyšuje příjem krmiva.

Back