Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace triglyceridů oleje se středním řetězcem

Jul 28, 2020

Triglyceridy se středním řetězcem se přirozeně vyskytují v oleji z palmových jader, v kokosovém oleji a jsou jedním ze zdrojů tuků v potravě. Hlavní složkou je&"kyselina kaprylová, kyselina kaprylová GG". Triglyceridy se středním řetězcem jsou složeny pouze z nasycených mastných kyselin, mají nízkou teplotu tuhnutí, jsou kapalné při pokojové teplotě a mají nízkou viskozitu. Ve srovnání se sójovým olejem je zcela bez zápachu, bezbarvá a průhledná kapalina. Ve srovnání s běžnými tuky a hydrogenovanými tuky je obsah nenasycených mastných kyselin se středním řetězcem extrémně nízký, oxidační stabilita je velmi dobrá a jeho jodová hodnota nepřesahuje 0. 5. MCT je zvláště stabilní při vysokých a nízkých teplotách.

MCT OIL

V průmyslu potravinářských přídatných látek lze triglyceridy se středním řetězcem použít jako rozpouštědla a nosiče potravinářských příchutí a pigmentů; V pekárenských potravinách se triglyceridy se středním řetězcem často kombinují s levnými rostlinnými oleji, které se používají jako antiadhezivní látky, aby se zabránilo pečení potravinových tyčinek do hrnců nebo plísní. Triglyceridy se středním řetězcem nebo smíšené oleje s rostlinnými oleji se také často používají jako mazadla a uvolňovací prostředky pro lisování salámů. Triglyceridy se středním řetězcem lze také použít k ošetření různých v tucích rozpustných vitamínů, pigmentů a antioxidantů. Pokud se přidá malé množství triglyceridů se středním řetězcem, bude výrazně snížena viskozita vysoce viskózních mastných látek. V potravinářském průmyslu se triglyceridy se středním řetězcem používají k nahrazení snadno oxidovaného mléčného tuku. Výrobky z imitace mléka a sýry; pokud jsou použity v kombinaci s koloidy rozpustnými ve vodě, lze triglyceridy se středním řetězcem použít také jako zakalující činidla pro nápoje. Kromě toho lze triglyceridy se středním řetězcem použít jako mazací olej pro potravinářské stroje namísto minerálních olejů.


Možná máte hluboké znalosti o triglyceridovém oleji se středním řetězcem. Xi' společnost Fengzu Biological Techology Co., Ltd., jako dodavatel triglyceridů se středním řetězcem v Číně, se věnuje velkoobchodnímu prodeji různých monomerů za příznivou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky.' těšíme se na váš dotaz.


Back