Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace přírodního prášku Astaxanthin

Nov 26, 2020

Přírodní Astaxanthin prášekje druh karotenoidu se silnou oxidační vlastností. Má funkce antioxidační, proti stárnutí, protinádorových a prevence kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění. Používá se ve zdravé výživě, špičkové kosmetice, medicíně a dalších oblastech světa. In. Astaxanthin sám o sobě není příliš stabilní, snadno oxidovat, a snadno se rozkládá při vystavení světlu. Astaxanthin gel se většinou používá na trhu udržet svou činnost.

Výrobní metody astaxanthinu zahrnují přirozenou extrakci a chemickou syntézu. Chemicky syntetizovaný astaxanthin se výrazně liší od přírodního astaxanthinu, pokud jde o strukturu, funkci, aplikaci a bezpečnost. Jeho stabilita, antioxidační aktivita a barvicí vlastnosti jsou také výrazně nižší než přírodní astaxanthin prášek, takže velkosvýroba obecně inklinuje k extrakci přírodního astaxanthinu.

Natural Astaxanthin powder

FZBIOTECH je profesionální přírodní Astaxanthin prášek výrobců a dodavatelů v Číně, po dlouhou dobu spolupráce, zdarma vzorky jsou k dispozici, vítejte kontaktsales@fengzusw.com.

FZBIOTECH, by vždy poskytnout all-in-one řešení.


Back