Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace nikotinu v elektronické cigarety

Dec 26, 2016

Krátké představeníNikotin
Nikotinje silný parasympathomimetic alkaloid obsažený v lilkovitých rostlinách (Solanaceae) a stimulační drogou. Nikotin je agonista nikotinové acetylcholinové receptory (nAChR), s výjimkou na nAChRα9 a nAChRα10, kde působí jako antagonista.Nikotinse nachází v listech Nicotiana rustica v množství 2 – 14 %, odrůdy tabáku Nicotiana tabacum, Duboisia hopwoodii a Asclepias syriaca.

AplikaceNikotin
Nikotin je běžně konzumovány jako rekreační droga pro své povzbuzující účinky. Rekreačnínikotinmezi produkty patří žvýkací tabák, doutníky, cigarety, e cigarety, šňupací tabák, dýmkový tabák a snus.
Nikotinje známo, k podpoře úbytku tělesné hmotnosti a narušit homeostázu a lipoproteinu metabolismus glukózy. Elektronické cigarety, jako náhrada na nikotinu, jsou stále populární, přestože neexistují žádné důkazy o jejich bezpečnost.
Hlavní léčebné použitínikotinje v léčbě závislosti na nikotinu vyvrátily kouření s poškozením, co dělá pro zdraví. Kontrolované hladiny nikotinu jsou podáván pacientům prostřednictvím dásně, kožní náplasti, pastilky, elektronické/náhrada cigaret nebo nosní spreje ve snaze odvykli jejich závislosti (i když jsou schopny být licencován jako lékařské pouze elektronické cigarety produkty v několika jurisdikcích, například Evropské unie). Studie zjistily, že tyto terapie zvýšit šanci na úspěch odvykání o 50 až 70 %, i když nebyly prokázány snížení v populaci jako celku.

Kde koupit nikotin?
Každý, kdo má zájemNikotinMůžete si koupit itl alibaba (si-an Fengzu biologické Techology Co., Ltd.) nebo přímo odeslat e-mailem na sales@fengzusw.com. V současné době máme 40 %, 90 %, 99 %,99,9 % nikotinu. Vítá vás poslat dotaz. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Back