Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace oysterového prášku od společnosti FZBIOTECH

Dec 27, 2018

Prášek ústřice je vyroben z ústřicového masa jako hlavní suroviny, která je dobrým mořským zdrojem, který se extrahuje speciálním zařízením. Prášek ústřičného masa, bohatý na taurin, glykogen a fyziologicky aktivní látky mořských organismů, stejně jako esenciální aminokyseliny, zinek, železo, měď, jod, selen a další stopové prvky prospěšné pro lidské tělo.

Oyster meat powder

Ustricové maso je jedním z potravin bohatých na zinc.Zinok je stopový prvek v lidském těle, že jeho obsah je jenom druhý k železo. Hraje důležitou roli v pohlavním vývoji, sexuální funkci a růstu zárodečných buněk. Podle analýzy je obsah bílkovin v sušeném ústřicovém mase až 45% -57% 7% -11% tuku, 19% až 38% cukru v játrech Mezní prášek ústřicového masa také obsahuje vhodný podíl hořčíku (zinek: hořčík = 2: 1), taurin a další účinné složky. V porovnání s čistým zinkem doplňuje ústřičná esence zjevné výhody, jako jsou diverzifikované živiny, aktivní naturalizace a vyvážená výživa.

Kde koupit Oyster prášek?
Můžete mít hluboké znalosti o prášku z masa Oyster. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel ústřice prášek, byl věnován poskytování různých Oyster maso prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back