Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace phycocyaninového prášku

Aug 15, 2018

Phycocyanin je druh tmavě modrého prášku izolovaného ze Spiruliny.It existuje především v cyanobakteriích, červených řasách a skrytých řas.V současné době můžeme poskytnout E18 a E25 Phycocyanin.Jejich funkcí je absorbovat světlo (oranžovo-žlutá) energie a přenášet energii. Není to jen druh bílkovin, ale také druh vynikajícího přírodního jedlého pigmentu a je to dobrá surovina pro zdravou výživu.

Phycocyanin Powder.jpg

Phycocyanin je široce používán, a to následovně:
1.Naturální potraviny Barvení: Je to ve vodě rozpustný pigment, netoxický, ametis, čistý a krásný, může být použit jako potravinářský barvivo, kosmetické přísady.
2.Medikální a zdravotní potrava: má účinek stimulování tvorby kolonií erytrocytů, podobně jako u erytropoetinu (EPO). Některé země úspěšně vyvinuly různé léky s komplexním komplexem Phycocyanin, Japonský institut zdraví AIDS již měl Phycocyanin zlepšit anémiu, úspěch hlášení o hemoglobinu.
V roce 1982 Lijima a další myši studovali perorální fykocyanin ke zlepšení míry přežití myší injikovaných buňkami jaterního nádoru a experimentální skupina aktivit lymfocytů myší je významně vyšší než kontrola, věří, že protein podporuje imunitu a Anti -disease Function.1986 Harvardská nemocnice ve Spojených státech Schwartz a Shklar zjistila, že modrý protein Spirulina řas má inhibiční účinek na některé rakovinné buňky.
3. Speciální činidla pro biologické, chemické a cytologické experimenty: Phycocyanin lze použít jako biologickou, cytologii některých fotodynamických výzkumných činidel.

Kde koupit Phycocyanin prášek?
Můžete mít hluboké porozumění Phycocyanin. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Phycocyanin, byl věnován poskytování různých Phycocyanin prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back