Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace redukovaného glutathionu v kráse

Jul 02, 2020

Redukovaný glutathionový prášek je tripeptidová sloučenina specialativní skupiny (pyridin a gama-glutamin) sestávající z glutamátu, cysteinu a glyceninu. Glutathion dokáže nejen odstranit kyslíkové ionty a další volné radikály v těle, má funkci ochrany membrány jaterních buněk, podporuje aktivitu enzymů jater, antioxidant, detoxikaci a udržuje integritu membrány červených krvinek, ale má také řadu fyziologické funkce, jako je udržování biosyntézy DNA, normální růst buněk a buněčná imunita.

Reduced-Glutathione

Nejpřímějším aspektem stárnutí člověka je vzhled, jeho vnější výkon je uvolněná kůže, žádný lesk, barevné skvrny a jeho vnitřní změny jsou zrychlení buněčné stárnutí a regenerační kapacita slabých, způsobených usazováním pigmentů. Melanin je způsoben stimulace tyrosinového enzymu a rychlost inhibice tyrosinu je důležitým indexem pro vyhodnocení bělícího účinku některých bělicích činidel, čím vyšší je rychlost inhibice, tím lepší je účinek bělení.

Glutathionový prášek obsahuje živý pyridoxacanged, může rychle zvrátit stárnutí patologických lýzních buněk, odstranit volné radikály v těle, inhibovat oxidaci buněk, zabránit produkci melaninu, podporovat metabolismus, účinně oslabit a odstranit barevné skvrny, bělící kůži, několik studií ukazuje, že GSH má nejlepší rychlost inhibice aktivity tyrosinového enzymu. GSH může také vyvážit acetylcholin a cholinesterázu, aby se dosáhlo antialergického účinku, komplexní péče o pokožku a tělo mladé, aby se dosáhlo účinku zpoždění stárnutí. V současné době je GSH široce používán v bělicích výrobcích, jako jsou bělicí pilulky (tablety), bělicí maska.


Možná máte hluboké znalosti o prášku se sníženým obsahem glutathionu. Xi' Fengzu Biological Techology Co., Ltd., Jako profesionální dodavatel redukovaného glutathionu v Číně, se věnuje velkoobchodnímu prodeji různých monomerů za příznivou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky.' těšíme se na váš dotaz.


Back