Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace superoxiddismutázy (SOD)

Sep 15, 2018

Superoxid dismutáza nazvaná sod je nový druh enzymového přípravku. Má velmi širokou distribuci v biologickém světě, téměř od živočichů po rostliny, a to i od lidí až po jednobuněčné organismy, existuje jeho existence. Sod je považován za nejkrajnější enzym v biologické vědě a zachycovač odpadu v lidském těle.
Sod je přirozeným nepřítelem volných radikálů kyslíku, je vrahem volných radikálů kyslíku číslo 1 v životním zdraví.

SOD aplikace
1.Ledikiny: zaměřené hlavně na pacienty se zánětlivým onemocněním, zejména při léčbě revmatické artritidy, chronické násobné artritidy, infarktu myokardu, kardiovaskulárních onemocnění, pacientů s rakovinou a radiační léčby pacientů se zánětlivými onemocněními;
2.Protože biochemický enzymový přípravek, široce používaný v klinickém a vědeckém výzkumu, má silnou anti-stárnoucí protinádorovou látku, která reguluje úlohu lidského endokrinního systému.
3.Kosmetika: Může být přidána do kosmetiky s vynikajícími antioxidačními a antikorozními vlastnostmi.
4.Používány jako zdravá výživa, nápoje, jako je sodný cukr, sodná kapalina, sodné pivovary a tak dále jsou velmi oblíbené! Přidání sodovky do nápojů, cukrovinek, pečiva a jiných potravin může prodloužit trvanlivost a regulovat endokrinní systém lidského těla svou odolností proti korozi.

Kde koupit prášek Superoxid dismutázy?
Můžete mít hluboké znalosti o Superoxid dismutase. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Superoxide dismutase, se věnuje poskytování různých Superoxide dismutase prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back