Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Arginin: Dobré pro srdce

Feb 15, 2016

Arginin je známý jako podmíněně esenciální aminokyselina (zvýšená na status "esenciálních aminokyselin" za určitých podmínek) kvůli tomu, že u jinak zdravých osob je argininová homeostáza poněkud udržována po prodloužené dietní deprivaci. L-arginin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se nachází ve stravě. Je to výživový doplněk užívaný převážně atletickými lidmi, protože se jedná o aminokyselinu, která přímo produkuje oxid dusnatý enzymy syntázy oxidu dusnatého.

Je to zvláště důležité v období onemocnění a chronických onemocnění, jako je hypertenze a diabetes typu II, protože tyto stavy se vyznačují zvýšeným enzymem, který degraduje L-arginin (známý jako arginasa), což vede k přechodnému deficitu; to předchází zvýšení krevního tlaku v těchto stavech a může být částečně odstraněno zvýšením příjmu L-argininu nebo vyřešením choroby / chorobného stavu. Deficit argininu (který může být vyvolán zvýšením aktivity arginasového enzymu, který konvertuje arginin na ornitin) narušuje funkci B-buněk (imunity) a poškozuje růst vlasů i svalů. Neuromuskulární funkce může být také narušena.

Arginin se v těle stává oxid dusnatý (činidlo rozšiřující krevní cévy nazývané vazodilatační látka). Včasné důkazy naznačují, že arginin může pomoci léčit zdravotní stavy, které se zlepší při zvýšené vazodilataci. Mezi tyto stavy patří bolest na hrudi, ateroskleróza (zanesené tepny), srdeční onemocnění, srdeční selhání, erektilní dysfunkce, onemocnění periferních cév a bolesti hlavy při otoku krevních cév).

Arginin také spouští tělo k tvorbě bílkovin a byl studován na hojení ran, kulturistiky, posílení produkce spermií a zabránění ztrátě tkání u lidí s kritickými nemocemi. Opatrnost je však zaručena. Užívání argininu bylo spojeno se smrtí u některých lidí se srdečními chorobami. Opatrnost je zapotřebí také při použití argininu k léčbě preeklampsie (vysoký krevní tlak v těhotenství).

Kde koupit arginin ?
Můžete mít hluboké porozumění argininu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back