Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Vyvažování hormonů a zvýšení plodnosti Prášek-Maca prášek

Mar 22, 2016

Zdravotní přínos práškového makaku zahrnuje úlevu od problémů spojených s menstruací a menopauzou, a zároveň vyrovnává hormony a zvyšuje plodnost u žen. Pomáhá zvyšovat energetickou hladinu, zlepšovat sexuální zdraví a zvyšovat zdraví kostí. Maca prášek pomáhá při budování vytrvalosti, udržení zdravého imunitního systému a zlepšení zdravé pokožky. Maca práškový extrakt má antidepresivní vlastnosti a za stresových podmínek také podporuje homeostázu (rovnováhu v těle). Maca je rostlina úzce spojená s ředkvičky, která dodává tělu potřebné vitamíny a živiny a používá se k prevenci kardiovaskulárních onemocnění a anémie.

Maca prášek je původem ve vysokohorských oblastech peruánských Andách, zejména oblasti poblíž jezera Junin, ale je také pěstován v Bolívii a některých částech Brazílie. Pěstuje se organicky, s velmi malým využitím pesticidů nebo nepřirozených hnojiv, protože rostlina není typicky napadána dravci, hmyzem nebo chorobou. Maca kořenový extrakt prachu není jasné, zda zdraví přínosy maca prášek jsou stejné, když pěstují nebo pěstují mimo jeho "přirozené prostředí, takže většina světového zásobování pochází z Jižní Ameriky.

Kořen maca je tvořen z hypocotyl a taproot, dávat maca prášek jeho jedinečný obrácený tvar hrušky. Maca prášek také pochází z řady odrůd, oddělených barvou kořene; krém, zlato, červená, černá, fialová, modrá nebo zelená. Tyto odchylky jsou zvoleny na základě lékařských potřeb uživatele.

Nutriční hodnota Maca prášku
Maca prášek je nepřekonatelná rostlina a nejpříznivější součástí rostliny je ve skutečnosti mdlový hypocotyl, který klasifikuje organický mákový prášek jako "kořenovou zeleninu". Organické složení maky je to, co dělá z moči kořenů prášek tak cennou a prospěšnou rostlinou, která nadále roste v popularitě po celém světě.

Kde koupit Maca Powder ?
Můžete mít hluboké pochopení Maca Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back