Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Ječmen trávy prášek minerální doplňky

Mar 15, 2016

Ječmen trávyje jedním z zelené trávy. Skutečná krása ječmene se vyskytuje v listech; mladé zelené výhonky moci formulář před obilí. Mladé listy mají obrovskou schopnost vstřebávat živiny z půdy. Když listy ječmene se 12-14 palců vysoká, že obsahují vitamíny, minerály a bílkoviny, které jsou nezbytné pro lidskou stravu plus chlorofyl. Tyto náležitosti jsou snadno zaměnitelné v celém trávicím traktu, naše těla poskytuje okamžitý přístup k životně důležité živiny.

Velké množství vitaminů a minerálních látek se nacházejí v zelený ječmen (ječmen zelení) listy.Bio ječmen trávy prášekobsahují draslík, vápník, hořčík, železo, měď, fosfor, mangan, zinek, beta-karotenu, B1, B2, B6, C, kyselina listová a kyselina pantothenová. Ječmen trávy je prý 30 krát více vitamínu B1 a je 11 x množství vápníku než v kravském mléce, 6,5 mnoho karotenu a téměř 5 x obsah železa špenát, téměř sedmkrát vitamínu C v pomeranče , čtyřikrát vitamín B1 v celozrnné mouky a 80 mikrogramů vitamínu B12 na 100 gramů sušeného ječmene rostlinné šťávy.

Zelený ječmen prášekje velmi vysoká v organického sodíku, který rozpouští vápník na klouby a také doplňování organického sodíku ve sliznici žaludku. To usnadňuje trávení tím, že zlepšení produkce kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Lidé s artritidou použil celerová šťáva léta kvůli organického sodíku, který obsahuje (28mg / 100grms), ale porovnávat to množství organického sodíku v ječmen trávy (775mg na 100 gramů).

Kde koupit ječmen Grass prášek?
Můžete mít hluboké pochopeníJečmen Grass prášek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back