Banner
Domů > Znalosti > Obsah

BCAA - aminokyseliny s rozvětveným řetězcem

Feb 27, 2016

BCAA doplnění, pro osoby s nízkým příjmem bílkovin, může podporovat syntézu svalových proteinů a zvyšovat růst svalů v průběhu času. Může se také použít k prevenci únavy u začínajících sportovců.

Leucín hraje důležitou roli při syntéze svalových proteinů, zatímco izoleucin indukuje příjem glukózy do buněk. Další výzkum je zapotřebí k určení role valinu v doplňku BCAA . Doplnění BCAA zabraňuje sérovému poklesu BCAA , ke kterému dochází během cvičení. Pokles sérového hormonu zpravidla způsobí příval tryptofanu do mozku, následovaný produkcí serotoninu, který způsobuje únavu.

BCAA jsou důležité denně konzumovat, ale mnoho proteinových zdrojů, jako je maso a vejce, již poskytuje BCAAS. Dodatek není nutný pro osoby s dostatečně vysokým příjmem bílkovin (1-1,5 g / kg denně nebo více). Dávky BCAA jsou založeny na cílech. Standardní dávka isoleucinu je 48-72 mg / kg (za předpokladu, že není osoba obézní). Standardní dávka leucinu je mezi 2-10 g. Kombinovaná dávka je 20 g kombinovaných BCAA s vyváženým poměrem leucinu a isoleucinu.

Isoleucin se používá pro zvýšení absorpce glukózy do buněk, zatímco leucin se používá ke zlepšení syntézy svalových proteinů. Doplněk BCAA není nutný, pokud je dostatek BCAA poskytnuto prostřednictvím stravy. Další výzkum je zapotřebí k určení optimální dávky valinu a důvodu doplnění.

Kde koupit BCAA ?

Můžete mít hluboké znalosti o BCAA . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back