Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Krásy Výhody okurky prášek

May 01, 2016

Uzenicový prášek je mimořádně prospěšný pro celkové zdraví, zejména v létě, protože je většinou vyroben z vody a důležitých živin, které jsou nezbytné pro lidské tělo. Maso praženého okurek je bohaté na vitamíny A, C a kyselinu listovou, zatímco tvrdá kůže prášku okurek je bohatá na vlákninu a řada minerálů obsahuje hořčík, molybden a draslík. Navíc, okurkový prášek obsahuje oxid křemičitý, stopový minerál, který výrazně přispívá k posílení našich pojivových tkání. Okurek prášek je známo, že léčí mnoho kožních problémů, pod otoky oka a spáleniny. Sušený okurkový prášek také obsahuje kyseliny askorbové a kofeinu, které zabraňují ztrátě vody, proto se prášek z okurky často aplikuje místně na popáleniny a dermatitidu.

Vědecky známé jako Cucumis sativus, prášek okurek patří do stejné rodiny jako cukety, vodní melouny, dýně a jiné druhy letní squash. Rostlina, kde rostou organické okurky, je plovoucí révy, které vyvíjejí válcovité, jedlé plody po celý rok. Najdete různé odrůdy okurky prášku pěstované v různých oblastech, a jsou obvykle konzumovány čerstvé nebo nakládané. Okurkový prášek, obvykle konzumovaný čerstvý, se nazývá krájení okurky. Okurkový okurkový prášek se vyrábí speciálně na výrobu okurky. Jsou mnohem menší než velikost krájení okurky . Krájení okurkového ovoce je k dispozici po celý rok, ale jsou v jejich nejlepší době mezi květnem a červencem. Okurkový prášek vznikl v Indii téměř před 10 000 lety, ale nyní se pěstuje v mnoha zemích a kontinentech. Nedávno se na mezinárodním trhu obchoduje s různými odrůdami okurky, které je najdete po celý rok.

Ve starověkých civilizacích Egypta, Řecka a Říma byly okurky prášku velmi oblíbené a jejich použití se neomezovalo jen na to, že jsou potravou. To bylo také chváleno pro své příznivé účinky na kůži. Ludvík XIV také velmi miloval prášek okurek a proces kultivace okurky v sklenících byl vynalezen během jeho času, aby se ujistil, že byl schopen mít stálou zásobu příjemné zeleniny během jakékoliv sezóny. Američtí kolonisté také vzali tuto různorodou křupavou a zdravou squash do Spojených států.

Kde koupit okurkový prášek ?

Můžete mít hluboké znalosti o Cucumber Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back