Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody kolagenu pro kůži a vlasy

Feb 21, 2016

Kolagen je jedním z nejvíce bohatých bílkovin v těle a tvoří velkou část naší pokožky, vlasů a nehtů. Technicky, polypeptid, kolagen obsahuje směs aminokyselin, jako je prolin a glycin, které se nacházejí ve všech spojivových tkáních v těle. Kolagen je aminokyselina s dlouhým řetězcem a nejhojnější protein v těle. Je složen z jednotlivých aminokyselin Glycin, Prolin, Hydroxyprolin a Arginin a v přírodě se vyskytuje výhradně v živočišných tkáních, zejména v kostech a pojivové tkáni.

To je to, co je zodpovědné za to, že pružnost pokožky, její síla na vlasy a vazivové tkáně jsou schopny udržet všechno na svém místě. Ve skutečnosti tvoří kolagenový protein 30% bílkovin v těle a 70% bílkovin v pokožce. Přírodní kolagenová produkce těla klesá s věkem a mnoho moderních faktorů životního stylu (jako je stres, špatná strava, nerovnováha ve střevech atd.) Může také snížit schopnost těla dělat to.

Kolagen je základní forma bílkoviny nacházející se v těle a želatina se produkuje, když se kolagen vaří nebo jinak zahřeje. Oba mají velmi podobné skladby a jsou téměř vzájemně zaměnitelné, ale rozdíl se stává matoucí, pokud jde o doplňky.

Zatímco kolagen je příznivý pro celé tělo, je nejvíce prospěšný pro pokožku. Je to proto, že jako člověk stárne, epidermální (vnější vrstva kůže) ztrácí a ztrácí pružnost v procesu známém jako elastóza. Jak se tak stane, člověk má tendenci vykazovat více známky stárnutí a získání více vrásek.

Dobrou zprávou je, že tyto změny se nezdá být trvalé ani nezvratné. Ve skutečnosti dvojitě slepá placebová studie provedená v loňském roce zjistila, že ženy, které užívaly hydrolyzát kolagenu (peptidová forma) pravidelně po dobu 8 týdnů, zaznamenaly 20% snížení vrásek.

Kde koupit kolagen ?
Můžete mít hluboké pochopení kolagenu . Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomerů s příznivou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back