Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody Dunaliella Salina prášek

Dec 02, 2020

Dunaliella Salina prášekdunaliella salina prostřednictvím vícenásobných zpracování. Dunaliella salina, anglické jméno Dunaliella salina, pochází z doby před 3,8 miliardami let. Jedná se o jednobuněčné eukaryotické řasy žijící ve vysoce koncentracích solných jezer. Patří planktonu. Je to jediný zvláštní život, který přežil ve vysoce koncentraci slané vody, bohatý na jedinečné a bohaté životní prvky.

1. Úklid volných radikálů, ochrana buněk před volnými radikály, ochrana buněčných membrán a zvýšení propustnosti buněk.

2. Upravte acidobazinovou rovnováhu. Dunaliella salina obsahuje mnoho minerálů, aminokyselin a vitamínů, které mohou účinně upravit rovnováhu mezi buněčnou acidobazí.

3. Doplnit buněčné výživy komplexně. Dunaliella je bohatá na různé živiny potřebné pro lidské zdraví, jako jsou vitamíny, lipidy, cukry, minerály, aminokyseliny, atd., které mohou komplexně doplnit živiny potřebné pro buňky k udržení různých fyziologických funkcí .

4. Oprava cukrových řetězců,aktivní složka v Polysacharidy Dunaliella salina může opravit cukrové řetězce, obnovit normální expresi a uznání informací mezi buňkami a řešit různé nemoci způsobené poškozením buněčného cukru.

Dunaliella Salina PowderKontaktujtesales@fengzusw.commáte-li další otázky.


Back