Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody glutationu snížené

Feb 27, 2017

"Glutathion je nejsilnějším antioxidantem a detoxikačním činidlem vašeho těla a je to také něco dobře zachovaného tajemství," říká doktor Frank Lipman, lékař pro integrační a funkční medicínu a zakladatel Eleven Eleven Wellness Center v New Yorku. "Kromě wellness komunity už o tom ani slyšelo jen málo lidí, ale je načase, abyste zvedli oponu na tuto život zachraňující molekulu, která přináší neuvěřitelné výhody a dokonce pomáhá zpomalit proces stárnutí." Zde je důvod, proč: "je důležité odstranit toxiny z vašeho těla, udržet nemoc v zátoce, udržet si mládí a udržovat wellness," říká.

Glutathione.jpg

A ačkoli Glutathion redukoval již dlouho na doplňkovém poli spolu s těmi, jako je vitamín C, D a rybí tuk, "perorální formy nebyly příliš úspěšné, protože byly špatně absorbovány - žaludek by pilně zničil asi 90 procent toho , což brání tomu, aby se většina Glutathionu snížila z místa, kam se potřebovalo, "říká Lipman. A tak ti z Glutathionu - věděli, že do IV verzí dostanou živinu a správně ji pohltí. Nedávno odborníci zjistili, jak ji umístit do správné formy doplňku. "Nyní se však vyvinula snadno absorbovaná verze, známá jako acetyl-glutathion, a nakonec lze výhodu redukce Glutathionu pohodlně užívat ve formě pilulek bez kapání IV," vysvětluje Lipman.

Ale zpět k tomu, co je Glutathione: "Obsahuje tři aminokyseliny, Glutathion redukovaný je jediný nejsilnější antioxidant, který vaše tělo produkuje a recykluje," říká Dr. Lipman. "Je to děláno v játrech, orgánu, který nejvíce zodpovídá za detoxikaci vašeho těla, takže optimální jaterní funkce je naprosto nezbytné - jestliže vaše játra nefunguje dobře, Glutathion redukuje produkci trpí, toxiny ho přemohou a onemocnění, krátkodobé i dlouhé, nejsou daleko za sebou. "

A na druhé straně jsou hladiny Glutathionu spojeny s "každým velkým procesem stárnutí v lidském těle, takže tím, že budete bojovat s Glutathionem, můžete pomáhat udržet energetické úrovně vyšší, po delší dobu," vysvětluje. "Nejdůležitější zprávou je, že pravděpodobnost, že máte optimální hladinu Glutathionu hodně starší 20 let, je docela střízlivá - se stárnutím, vaše tělo bojuje trochu ztracené bitvy, přirozená produkce klesá zhruba o 10 procent na desetiletí, "říká doktor Lipman a dodává, že v době, kdy jste dosáhli 60 let, pracujete s trochu více než polovinou částky, kterou jste udělali během vašeho vysokoškolského studia.

Kde koupit glutathion snížený?

Můžete mít hluboké porozumění snížení hladiny glutathionu. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back