Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody monobenzonu

Mar 02, 2017

Monobenzon je depigmentující činidlo. Funguje tím, že zvyšuje eliminaci melaninu (molekul pigmentu) z kožních buněk.

Monobenzonový prášek místní (pro pokožku) se používá k trvalému osvětlení pokožky u lidí s vitiligo. Depigmentace tmavší pokožky kolem oblastí vitiligo pomáhá vyrovnat barvení a vzhled pokožky.

Monobenzon není určen k léčbě puchýřů , kaváren a laitů , poškození sluncem, melanomu, žloutenky nebo jiných poruch pigmentace, které nejsou způsobeny vitiligo.

Monobenzonový prášek může být také použit pro účely, které nejsou uvedeny v této příručce.


Použití

Monobenzonový prášek se používá k léčbě nerovnoměrného vzhledu kůže v důsledku ztráty barvy kůže (vitiligo). Pracuje tím, že trvale odstraňuje barvu z normální pokožky kolem kůže s vitiligo. To pomůže vylepšit vzhled pokožky.

Nepoužívejte tento léčivý přípravek k léčbě jiných problémů s odbarvováním kůže ("sluneční skvrny", "věkové skvrny", pihy, změna barvy pokožky způsobené hormonální medicínou, parfémy, těhotenství nebo trauma kůže). Monobenzon není mírné kosmetické bělení. Vzhledem k tomu, že způsobuje trvalé zbarvení pokožky, nemusí být správnou léčbou pro tyto další kožní stavy.


Jak používat

Tento lék je určen pouze k pokožce. Aplikujte tenkou vrstvu léku na normální barvu pokožky, obvykle 2-3x denně nebo podle pokynů svého lékaře. Zabraňte tomu, aby se tento produkt dostal do očí nebo do vnitřku nosu nebo do úst. Pokud dostanete tyto léky v těchto oblastech, vypláchněte velkým množstvím vody.

Po použití tohoto léčiva bude kůže trvale postižena a citlivá na sluneční světlo. Vyhněte se dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, soláriím a slunečnímu světlu. Používejte vždy opalovací krém s ochranou proti slunečnímu záření (SPF 15) nebo vyšším a noste ochranný oděv, pokud je venku.

Může trvat až 4 měsíce, než se celá dávka tohoto léku projeví. Po dosažení požadované barvy kůže se tento lék aplikuje pouze v případě potřeby, aby se zachovala nová barva pokožky (obvykle 2 krát týdně).

Pravidelně užívejte tento lék, abyste získali co největší užitek. Abyste si pamatovali, použijte jej ve stejnou dobu každý den.

Informujte svého lékaře, pokud váš stav přetrvává nebo se zhoršuje po 4 měsících.


Vedlejší efekty

Může se objevit mírné pálení, podráždění, zarudnutí, popraskání nebo olupování ošetřené pokožky. Pokud některý z těchto účinků přetrvává nebo se zhoršuje, okamžitě informujte svého lékaře nebo lékárníka.

Kůže, která nebyla léčena touto medikací, může také vyblednout nebo vypadat nepravidelně. Někdy mohou být tyto účinky trvalé. Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka o podrobnostech.

Nezapomeňte, že váš lékař předepsal tento lék, protože rozhodl, že přínos pro Vás je větší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí, kteří užívají tento lék, nemá vážné nežádoucí účinky.


Kde koupit Monobenzone?

Můžete mít hluboké pochopení Monobenzonu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back