Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody čistého šípkového oleje

Aug 10, 2020

Čistý šípkový olej je druh divokého růžového ovoce v Jižní Americe. Je to čistý přírodní rostlinný olej, který neobsahuje žádné chemické přísady ani konzervační látky. Extrahuje se lisováním za studena. Její hlavní složky jsou složeny z řady nenasycených mastných kyselin, vitamínu C, ovocné kyseliny, měkké kyseliny stearové, kyseliny linolenové a filtru slunečního světla.

rosehip oil

1.Rosehip olej je bohatý na přírodní esenciální mastné kyseliny: Esenciální mastné kyseliny zahrnují omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Tyto mastné kyseliny jsou zvláště důležité pro zdraví našeho těla a pokožky. Naše mastné kyseliny však nemohou produkovat samotné tělo. Esenciální mastné kyseliny mohou pomoci kožním buňkám regenerovat a opravit poškozené kožní tkáně.

2.Rosehip olej je bohatý na přírodní lykopen, silný antioxidant, který byl nalezen pouze v rajčatech a vodní melouny v minulosti. Potraviny obsahující lykopen mají mnoho zdravotních výhod. Lykopen v šípkovém oleji může zabránit předčasnému stárnutí kůže. Protože šípkový olej obsahuje lykopen, jeho barva představuje jemnou jantarovou barvu.

3.Rosehip olej je bohatý na přírodní vitamin A, také známý jako anti-retinoic kyselina. Studie ukázaly, že lokální kyselina anti-retinová je účinná při prevenci předčasného stárnutí kůže způsobeného sluncem.

4.Rosehip olej je bohatý na přírodní antioxidanty. Antioxidanty jsou mikroživiny, které chrání lidské tkáně.

Možná máte hluboké znalosti o Rosehipovém oleji. Xi' Fengzu Biological Techology Co., Ltd., jako dodavatel ropy z Číny pro šípkovou loď, se věnuje velkoobchodnímu prodeji různých monomerů za příznivou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky.' těšíme se na váš dotaz.


Back