Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody éterického oleje Valerian

Aug 06, 2020

Esenciální olej z kořene Valerian je vzácný přírodní aromatický olej získaný z kořene Valerianaceae, rostliny patřící do čeledi Valerianaceae, destilací parou. Esenciální olej Valerian je světle žlutá olejová tekutina s osvěžující speciální bylinkovou vůní. Valašský olej má teplé sladké dřevité a krémové aroma, svěží vůně, gáforové a zralé jablko podobné tóny a pižmové tóny zvířecí báze, vůně zůstává dlouho; Jeho ester se při dlouhodobém skladování rozloží.

Valerian-Essential-Oil

Účinek valeriánu:

Kořenový olej z Valeriánu je užitečný pro spaní. Kyselina valerenová a valeron jsou hlavními složkami valeriánského oleje. V dávce 50 mg / kg vykazuje sedativní a hypnotickou aktivitu. Spolupracují s iridoidy a aminokyselinami v extraktu, aby působily na receptory GABA na mozkové kůře, podporovaly uvolňování GABA a inhibovaly vazbu GABA na receptory, a tím regulovaly funkci centrálního nervového systému.

Možná máte hluboké znalosti o Valerianském esenciálním oleji. Xi' Fengzu Biological Techology Co., Ltd., jako čínský profesionální dodavatel valeriánského esenciálního oleje, se věnuje velkoobchodnímu prodeji různých monomerů za příznivou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky.' těšíme se na váš dotaz.


Back