Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nejlepší scopolaminový hydrobromid | 6533-68-2 Nakupování online FZBIOTECH

Aug 10, 2017

Scopolaminový hydrobromid je forma hydrobromidové soli skopolaminu, tropanového alkaloidu odvozeného z rostlin rodů hnízda (Solanaceae), konkrétně Hyoscyamus niger a Atropa belladonna, s anticholinergními, antiemetickými a antivertigo-vlastnostmi. Strukturně podobný acetylcholinu, skopolamin antagonizuje aktivitu acetylcholinu zprostředkovanou muskarinovými receptory umístěnými na strukturách innervovaných postgangliovými cholinergními nervy, stejně jako na hladkých svalech, které reagují na acetylcholin, ale postrádají cholinergní inervaci. Činidlo se používá k vyvolání mydriázy, cykloplegie, k regulaci sekrece slin a žaludeční kyseliny, ke zpomalení motility střev a k prevenci zvracení.

Výhody skopolaminového hydrobromidu

1. Tento produkt je periferní úloha silnější anticholinergní aktivita, která blokuje M cholinový receptor.

2.Tento výrobek je periferní role atropinu silný a udržovat čas je krátký, respirační centrum srdečné, ústřední úlohu potlačit dávat přednost.

3.Může se omezit sekrece žláz, odstranit spasmus kapilárních cév, zlepšit mikrocirkulaci, dilatované průduchy, odstranit křeče hladkých svalů.

4. Na mozkové sedativum a hypnotické účinky, dýchací centrum srdečné.

Kde koupit Scopolamin Hydrobromid?

Můžete mít hluboké pochopení skopolaminového hydrobromidu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Scopolamine Hydrobromid, byl věnován poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. FZBIOTECH jako online nakupování, Těšíme se na váš dotaz.


Back