Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Čínská medicína Použitý Extrakt-Epimedium Extract

Jun 05, 2016

Obyčejně známý jako Horny Goat Weed, tato bylina se používá ve Spojených státech především pro své afrodiziakální vlastnosti a zvýšení libida u mužů a žen. Je někdy kombinována v přírodních afrodiziakálních produktech s jinými bylinami používanými pro sexuální vylepšení včetně avena sativa, catuaba, eurycoma, yohimbe, tribulus terrestris, mucuna pruriens, muira puama, maca, ginsent, ginkgo biloba a další. Epimedium extraktové práškové druhy byly široce používány v tradiční čínské medicíně pro sexuální vylepšení, zlepšování imunity, protinádorovou léčbu a proti stárnutí. Flavonoidy a polysacharidy jsou hlavními aktivními složkami.

Herba Epimedii, sušené vzdušné části Epimedium brevicornum, sagittatum, E. pubescens, E. wushanense TS Ying a E. koreanum Nakai byly po staletí v čínské medicíně široce používány pro výživu ledvin a posilování Yang.

Extrakt Epimedium grandiflorum obsahuje flavonoidy jako je extrakt icariinu, epimedin A, epimedin B, epimedin C a baohuosid Iicariin spolu s prenylovanými flavonolovými glykosidy sagittasin AC, acylovanými flavonolovými glykosidy jako je kaempferol společně s flavonolignany, 2-fenoxychromony, lignanem a aromatickými deriváty kyselin. Některé z těchto sloučenin, zvláště extrakt epimedium sagittatum , podporují relaxaci krevních cév endoteliální oxid dusnatý, a proto mohou pomoci při léčbě erektilní funkce a impotence.

Kde koupit Epimedium Extract ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Epimedium . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back