Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Clindamycin prášek-FZBIOTECH | Lékařské využití, vedlejší účinek a přínosy

Jun 25, 2017

Clindamycin je antibiotikum užitečné pro léčbu mnoha bakteriálních infekcí. Patří sem infekce středního ucha, infekce kostí nebo kloubů, zánětlivé onemocnění pánve, streptokoky, pneumonie a endokarditida. Může být užitečné proti některým případům methicillin-rezistentního Staphylococcus aureus (MRSA). To může být také použito pro akné a kromě chininu pro malárii. Je k dispozici perorálně, intravenózně a jako krém pro aplikaci na pokožku nebo v pochvě.

Nežádoucí účinky Clindamycinu

Časté nežádoucí účinky související se systémovou léčbou klindamycinem - zjištěné u více než 1% osob - zahrnují: průjem, pseudomembranózní kolitida, nauzea, zvracení, bolest břicha nebo křeče a / nebo vyrážka. Vysoké dávky (intravenózní i perorální) mohou způsobit kovovou chuť. Časté nežádoucí účinky související s lokálními přípravky, které se vyskytují u více než 10% lidí, zahrnují: suchost, pálení, svědění, šupinatost nebo loupání kůže (lotion, roztok); erytém (pěna, lotion, roztok); olejovitost (gel, lotion). Další vedlejší účinky zahrnují kontaktní dermatitidu. Časté nežádoucí účinky - zjištěné u více než 10% lidí - při vaginálních aplikacích zahrnují houbové infekce.

Lékařské použití klindamycinu

Clindamycinový prášek se používá především k léčbě anaerobních infekcí způsobených vnímavými anaerobními bakteriemi, včetně zubních infekcí a infekcí dýchacího traktu, kůže a měkké tkáně a peritonitidy. U lidí s přecitlivělostí na peniciliny může být klindamycin použit k léčbě infekcí způsobených citlivými aerobními bakteriemi. Používá se také k léčbě infekcí kostí a kloubů, zejména těch způsobených Staphylococcus aureus. Topická aplikace klindamycin fosfátu může být použita k léčbě mírného až středně závažného akné.

Výhody klindamycinového prášku

Clindamycin se používá především k léčbě infekcí způsobených vnímavými anaerobními bakteriemi, včetně infekcí dýchacích cest, infekcí kůže a měkkých tkání a peritonitií. U pacientů s přecitlivělostí na peniciliny může být klindamycin použit k léčbě infekcí vyvolaných citlivými aerobními bakteriemi . Používá se také k léčbě infekcí kostí a kloubů, zejména těch způsobených Staphylococcus aureus. Topická aplikace klindamycin fosfátu může být použita k léčbě mírného až středně závažného akné.

Kde koupit Clindamycin prášek?

Můžete mít hluboké pochopení Clindamycin prášek. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back