Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kyselina koagulant-tranexamová

Jan 15, 2016

Kyselina tranexamová (TXA) se používá k léčbě nebo prevenci nadměrné ztráty krve při traumatu, chirurgii a při různých onemocněních včetně hemofilie a těžkého menstruačního krvácení. Přichází v perorální a intravenózní formě.

Lékařské použití kyseliny tranexamové:

Kyselina tranexamová se často používá po závažném trauma. [4] Kyselina tranexamová se používá k prevenci a léčbě ztráty krve v různých situacích, jako jsou zubní procedury pro hemofiliky, těžké menstruační krvácení a operace s vysokým rizikem ztráty krve.

Trauma:

Bylo zjištěno, že prášek kyseliny tranexamové snižuje riziko úmrtí u lidí, kteří mají závažné krvácení kvůli traumatu. Nicméně jeho přínos se jeví pouze v prvních třech hodinách.

Těžké menstruační krvácení:

Kyselina tranexamová se používá k léčbě těžkého menstruačního krvácení. Při užívání ústní dutiny se bezpečně a účinně léčí pravidelně se vyskytující těžké menstruační krvácení. Další studie prokázala, že dávka nemusí být upravena u osob ve věku od 12 do 16 let.

Chirurgická operace:

Kyselina tranexamová se používá při ortopedickém chirurgickém zákroku ke snížení ztráty krve v rozsahu snížení nebo zcela zrušení potřeby perioperačního odběru krve. Má prokázanou hodnotu při vyčištění oblasti operace a snížení ztráty krve při podání před operací nebo po operaci. Odtok a počet transfúzí jsou sníženy. Skrytá ztráta krve se však nezmenšuje. Stále se stává důležitým nástrojem v arzenálu anesteziologů. Obvykle se používá při náhradě kloubů.

FZBIOTECH, jako výrobce kyseliny tranexamové, se věnoval poskytováním nejkvalitnější 99% kyseliny tranexamové na celém světě za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.Back