Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kakaový prášek Výhody pro zdraví

Jul 12, 2016

Mnoho lidí touží po čokoládě a vyhnout se tomu, protože má dojem, že je výkrm a nezdravá. Ačkoli hodně čokoládových výrobků jsou nezdravé a kalorií husté, je to kvůli přidání látek, jako je cukr, a nikoliv samotného kakaa. Ve skutečnosti je kakaový prášek , který pochází z kakaového bobu, vysoce výživný a může poskytnout četné přínosy pro zdraví.

Kakaový prášek Nutriční fakta

2 lžíce. podávání kakaového prášku obsahuje pouhých 25 kalorií a 1,5 g tuku. Poskytuje také 3,6 g vlákniny, což je 14% denní hodnoty a 8% denní hodnoty železa a 14% denní hodnoty hořčíku.

Účinky antidepresiv kakaového prášku

Podle Elsona Hassa v jeho knize "Zůstat zdravé s výživou" může kakaový prášek poskytovat výhody antidepresiv. Vysvětluje, že kakaový prášek obsahuje látku phenethylamine, což je neurotransmiter nalezený v mozku, který působí jako výtažek nálady a přírodní antidepresivum. Zdravotní systém University of Michigan (UMIM) uvádí, že tmavý kakaový prášek může mít také schopnost stimulovat endorfiny, které působí jako přírodní "šťastné" opiáty a jsou zodpovědné za nejvyšší hodnoty, které se často po cvičení, smíchu, sexu nebo vítězství loterie. Konečně, UMIM říká, že nejlepší kakaový prášek může zvýšit serotonin, což je neurotransmiter, který antidepresiva cílí, aby zvýšila celkovou úroveň štěstí.

Kde koupit kakaový prášek ?

Můžete mít hluboké pochopení kakaového prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back