Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zánět spojivek a očí použít extrakt extrakt heřmánku

Oct 16, 2016

Heřmánku (Euphrasia officinalis) je divoká rostlina původem z Evropy. Dlouho používané v bylinné medicíně, je to obvykle nabízel jako přírodní lék na problémy s očima.

V lidovém léčitelství extrakt heřmánku se často používá jako přísada do eyewashes, oční kapky nebo obklady použít na oči. Je však jisté obavy, že využití těchto prostředků může vést k infekci. Extrakt heřmánku obsahuje sloučeniny zvané taniny, které mají protizánětlivé vlastnosti.

K dnešnímu dni, vědeckou podporu pro heřmánku herb extrakt údajné zdravotní přínosy je velmi vzácné. K dispozici výzkum zahrnuje malé studie zveřejněné v Journal of alternativní a komplementární medicíny v roce 2000, která zaměřuje na heřmánku extrakt prášek účinnost v léčbě zánětu spojivek.

Pro studii byli léčeni 65 lidí s zánět spojivek s očními kapkami obsahujícími extrakt heřmánku, které byly podávány jednou až pětkrát denně. V následné vyšetření sedm dní a 14 dní po zahájení léčby úplné uzdravení byl viděn v 53 pacientů. Dalších 11 pacientů prokázaly "jasné zlepšení" příznaky jako zarudnutí, otok a pálení. Nicméně jeden pacient dosáhl, mírné zhoršení příznaků zánětu spojivek.

Kde koupit extrakt heřmánku?

Můžete mít hluboké znalosti o extraktu heřmánku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back