Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Dimethylglycin: All-Natural Wellness Builder

Mar 02, 2016

Dimethylglycin ( DMG ) je relativně malá molekula s úžasnou silou změnit a zlepšit zdraví, pohodu a vitalitu v životě člověka.

Přírodní látka, která se nachází v některých potravinách, jako je maso (játra), fazole, semena a zrna, je DMG meziproduktovým metabolitem - což znamená, že je rychle rozloženo na další užitečné látky, které vaše tělo vyžaduje. DMG , který postihuje mnoho metabolických cest uvnitř buňky, je také produkován v malých množstvích lidmi a zvířaty. Úřední název N, N-dimethylglycin , prášek dimethylglycinu je příbuzný aminokyselině glycin, jejíž dva atomy vodíku byly na svém atomu dusíku nahrazeny methylovými (CH3) skupinami. Výzkum ukazuje, že je fyziologicky aktivní a důležitý pro buněčný metabolismus, stejně jako dodavatel základních methylových skupin pro modifikaci, budování a detoxikaci mnoha složek v těle.

Více než 25 let výzkumu a klinických studií prokázalo, že DMG jako výživový doplněk má mnoho pozitivních účinků, včetně snížení stresu, zlepšení atletického a sexuálního výkonu a zlepšení kardiovaskulárních, mozkových a imunitních funkcí. Adaptogen, obsahující dimethylglycin, působí spolu s dalšími faktory v těle, aby působil proti negativním účinkům fyzického, emočního a metabolického stresu a pomáhal předcházet degenerativním onemocněním a překonávat je. Může také normalizovat fyziologické funkce a pomáhá udržovat homeostázu (rovnováhu) v těle. Mezi tyto fyziologické funkce patří regulace hladin glukózy v krvi, imunitní odezva, krevní tlak, hypoxické nebo nízkokyslíkové stavy, hladiny hormonu a cholesterolu a také významných biologicky aktivních molekul, jako je SAMe, glutathion a kreatin.

Kde koupit dimethylglycin ?
Můžete mít hluboké pochopení dimethylglycinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back