Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Účinný extrakt z antidepresivního extraktu Catuaba

Jul 18, 2016

Catuaba je přírodní lék, který byl dlouho používán v bylinné medicíně. Populární léčba v tradiční brazilské medicíně, která je zpravidla získávána z kůry stromu pocházejícího z amazonského deštného pralesa. Bylo zjištěno, že snížení výskytu zánětu ve vědeckých studiích znamená, že extrakt z katauby nabízí řadu zdravotních přínosů.

Zatím málo studií zkoumalo účinky na zdraví extraktu z katuaby . Přesto některé předběžné výzkumy naznačují, že extrakt z Catuaby může poskytnout určité přínosy pro zdraví.

1) Deprese

Extrakt z Catuaby může mít účinky podobné antidepresivum podle studie publikované v časopise Psychopharmacology v roce 2005. V testech na potkanech a myších vědci zjistili, že extrakt Catuaba může částečně potlačit depresi zvýšením uvolňování serotoninu a melatoninu zapojení do regulace nálady).

2) Zdraví mozku

V studiích na krysách publikovaných v roce 2012 v neurochemickém výzkumu vědci zjistili, že extrakt z kůry z katuaby může pomoci při prevenci ischémie. (V úzké souvislosti s mrtvicí je ischemie stavem, který je poznamenán nedostatečným průtokem krve do mozku.) V experimentu zahrnujícím vzorky mozkové tkáně odebrané z potkanů autoři studie zjistili, že antioxidanty v taninu z extraktu catuaby mohou pomoci zabránit ischemii tím, že snižují oxidační stres .

Kde koupit Catuaba Extract ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Catuaba . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back