Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Účinnost fykocyaninu

Aug 22, 2018

Phycocyanin má protirakovinné účinky, podporuje regeneraci krevních buněk, vytvrzuje vaječníky, podporuje lidské tělo a syntetizuje elastin a další efekty. Na počátku 21. století se v Evropě, Americe, Japonsku a dalších zemích phycocyanin široce používá v potravinách a kosmetice, vysoce přírodních pigmentů a byl vyroben v biochemických lécích. Vyvinutý japonský Kang School pomáhá výzkumnému ústavu, důvěrné řasy Nutrition Food Company vyráběly Kampach (sebejisté) řasy modré bílkoviny jako pacientky s rakovinou, pacienty s leukémií, jako jsou rehabilitační léky a nutriční potraviny, aby dosáhly významné kombinace léčebného účinku v roce 1986.


Phycocyanin Powder.jpg

Phycocyanin může pomoci regulovat a syntetizovat esenciální enzymy potřebné pro lidský metabolismus, který hraje důležitou roli v inhibici růstu rakovinných buněk a podporuje regeneraci lidských buněk, udržuje vaječníky a podporuje syntézu elastinu v lidském těle. současně řízené modré bílkoviny regulují imunitní systém, posilují funkci imunitního systému, posilují lidské tělo vůči odolnosti vůči onemocnění.
Proto je fikokyanin známý jako "potravinový diamant" od odborníků na potraviny.
Antioxidant, čistit volné radikály.
Phycocyanin může podporovat buněčnou aktivitu, odstranit volné radikály in vivo, zlepšit funkci vaječníků, podporovat rychlou syntézu lidského těla elastinu.
Podle vědeckého výzkumu má protein bílkoviny řasy účinek stimulace tvorby kolonií erytrocytů podobný erytropoetinu (epo);
Může upravit funkce bílých krvinek a zlepšit aktivitu lymfocytů, zvýšit fyzickou sílu, podpořit růst červených krvinek, zlepšit imunitní funkci a podpořit růst a vývoj.
Antialergie
Nová studie provedená týmem Tchajwanské univerzity, zveřejněná 7. ledna, zjistila, že purifikovaný protein z modrých řas má inhibiční účinek na všechny alergie.

Kde koupit Phycocyanin prášek?
Můžete mít hluboké porozumění Phycocyanin. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Phycocyanin, byl věnován poskytování různých Phycocyanin prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back