Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Vše, co potřebujete vědět o Sucralose

Feb 25, 2016

Sucralóza pochází z cukru prostřednictvím vícestupňového patentovaného výrobního procesu, který selektivně nahrazuje tři atomy chloru třemi hydroxylovými skupinami molekuly cukru. Tato změna produkuje sladidlo, které nemá žádné kalorie, ale je 600 krát sladší než sacharóza. Sucralose chutná jako cukr. Má čistou, rychle vnímatelnou, sladkou chuť, která nezanechává nepříjemnou pachuť. Výjimečná stabilita sukralózy umožňuje jak výrobcům potravin, tak spotřebitelům, aby ji prakticky používali kdekoli, včetně vaření a pečení.

Objevená v roce 1976, sukralosa byla společně vyvinutá společností McNeil Specialty Products Company, členem rodiny společností Johnson & Johnson a společností Tate & Lyle, PLC, světovým lídrem v oblasti sladidel a škrobů. Sukralóza byla schválena americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) dne 1. dubna 1998 a schválena pro použití v 15 kategoriích potravin a nápojů. Jedná se o nejširší počáteční schválení, které kdy FDA vydal pro potravinovou přísadu. FDA v roce 1999 rozšířila užívání sukralózy a schválila ho jako "obecné" sladidlo. Sucralóza byla rovněž schválena pro použití v potravinách a nápojích ve více než 40 zemích, včetně Kanady, Austrálie a Mexika.

Sucralóza není využita pro energii v těle, protože není rozložena jako sacharóza. Rychle prochází tělem prakticky nezměněným. Sucralóza byla během 20 let rozsáhle testována ve více než 100 studiích a byla zjištěna jako bezpečná a pozoruhodně inertní složka. Může být používán všemi populacemi, včetně těhotných žen, kojících matek a dětí všech věkových skupin. Žádná populační podskupina nebyla vyloučena z používání sukralózy. Sucralóza je přínosná pro jedince s diabetem, protože výzkum ukazuje, že sukralosa nemá žádný vliv na metabolismus uhlohydrátů, krátkodobou nebo dlouhodobou kontrolu glykémie nebo sekreci inzulínu.

Kde koupit sukralózu ?
Můžete mít hluboké pochopení sukralózy . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back