Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Evodiamine prášek vedlejší účinky, funkci a použití

May 10, 2017

Evodiamineje složka Evodia ovoce (Euodia Ruticarpa). Evodia ovoce se používá v tradiční čínské medicíně k mnoha účelům včetně úbytku hmotnosti a energie. Bylo prokázáno, že Evodiamine být povzbuzující, diuretikum a termogenní a to také bylo prokázáno, aby se snížilo vstřebávání tuku v potravě. Neoficiální důkaz ukazuje evodiamine se potlačuje chuť k jídlu. Všechny tyto účinky evodiamine aby bylo dobré kromě spalování tuků nebo energii doplnit.

Povzbuzující a chuť k jídlu potlačuje účinky evodiamine lze považovat jeho účinky na hladiny katecholaminů. Evodiamine zvyšuje uvolňování katecholaminů adrenalinu a dopaminu z nadledvinek, zvýšení energetické hladiny a snižuje chuť k jídlu. Evodiamine bylo zjištěno, že zvýšení tepelné ztráty (termogenní efekt), což znamená, že více kalorií upálením a může mít za následek úbytek na váze. Tento termogenní účinek je větší než u ostatních stimulantů, jako je kofein, tak to musí mít společného s víc než jen uvolnění katecholaminů, ale v tomto okamžiku její mechanismus není zcela objasněn. Evodiamine má také prokázáno, že snížení vstřebávání tuku v potravě, takže nejen se spalují více kalorií, ale méně se také vstřebává. Další výhodou evodiamine je, že to může mít diuretický účinek v důsledku inhibice uvolňování aldosteronu (aldosteronu v podstatě signalizuje, že tělo zadržovat vodu). To zbavuje tělo nadměrné zadržování vody pro štíhlejší vzhled. Diuretika obecně fungovat pouze po krátkou dobu, ale přesto je to stále možné využití pro evodiamine.

Evodiamine prášek vedlejší účinky

Evodiaminenebyl ještě testován na lidech i přes jeho působivá studie na myších. Tím bylo jasné, že neexistuje žádný předchozí oficiální záznam o možných vedlejších účinků spojených s tímto extraktu. Nicméně, Rutaecarpine bylo prokázáno, že mají anti-srážení vlastnosti, to je důvod, proč není vhodné před operací.

Funkce Evodiamine

1 slouží jako potlačuje chuť k jídlu

2. může pomoci s hladiny cholesterolu a lipidů

3. poskytuje řadu antioxidantů

4. zvyšuje energii a vyrovnává nálady

5. Imroves duševní koncentrace a soustředění

Kde koupit Evodiamine prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o Evodiamine prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back