Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Boj proti vysokému krevnímu tlaku - extrakt Eucommia

Feb 10, 2017

Eucommia (Eucommia ulmoides) je bylinka používaná po staletí v některých systémech alternativní medicíny, včetně tradiční čínské medicíny. V tradiční japonské medicíně je například čaj vyrobený z extraktu eucommia běžně užíván ke zdravotním účelům.

S cílem zvýšit vitalitu a prodloužit životnost, extrakt kůry eucommia je často uváděn jako bohatý zdroj antioxidantů a lignanů (přirozeně se vyskytujících chemikálií s hormonálními účinky).

Výživové doplňky obvykle obsahují výtažky z listů, kmene, kůry a květů rostliny. K dnešnímu dni většina důkazů o účincích na chlórgenní kyselinu pochází z předběžného výzkumu u zvířat a malých klinických studiích. Zde je pohled na vědu za potenciální přínosy pro zdraví eucommia extraktu Kyselina chlorogenová:

Extrakt Eucommia může pomoci bojovat s vysokým krevním tlakem (stav známý také jako hypertenze), podle malé studie publikované v Alternativní medicínské revizi v roce 2011.

Pro studium 30 zdravých dospělých užívalo jeden gram extraktu eucommie třikrát denně po dobu dvou týdnů. Na konci studie bylo zjištěno, že extrakt eucommia snížil krevní tlak o 7,5 / 3,9 mmHg. Autoři studie zjistili, že sloučeniny v extraktu eucommia mohou snížit krevní tlak tím, že blokují působení epinefrinu (hormon, o kterém je známo, že zvyšuje krevní tlak, když se uvolňuje do krevního oběhu).

Některé výzkumy na zvířatech naznačují, že lignany nalezené v extraktu eucommia mohou také pomoci při řízení krevního tlaku. Tento výzkum zahrnuje studium na krysách publikované v časopise American Journal of Chinese Medicine v roce 2013, v němž bylo zjištěno, že lignany extrahované z extraktu eucommia mohou pomoci předcházet srdeční remodelaci související s hypertenzí (tj. Změny struktury srdce vyvolané poškozením srdcem sval).

Kde koupit extrakt eucommia?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu eucommia. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back