Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Účinnost fisetinu u rakoviny-FZBIOTECH

Mar 24, 2018

Fisetin je uznáván jako antimikrobiální, protizánětlivý, antioxidační, protinádorový, antidiabetický, chránící srdce, chránící mozku, činidlo snižující rakovinu, ve studiích na buňkách a na zvířatech, které modelují lidské onemocnění. Každá funkce, kterou poskytuje fisetin, je zákrok proti chronickému trvalému zánětu nízkého stupně. Chronický, nízkokvalitní perzistentní zánět vede k poruchám, jako je diabetes, rakovina, onemocnění srdce, obezita, COPD, autoimunitní poruchy, neurodegenerativní poruchy, artritida a mnoho dalších obav.

Fisetin a rakovina

Předcházení rakovině a zvětšení léčby rakoviny je hlavní oblastí studie s fisetinem. Předklinické studie ukazují, že fisetin inhibuje růst rakovinných buněk změnou buněčného cyklu. Způsobuje smrt nebo apoptózu rakovinových buněk, narušuje zásobování rakovinnými buňkami krví, blokuje invazi rakovinných buněk a šíření rakoviny. To dělá bez zájmu o toxicitu. Použití přípravků na léčbu rakoviny se vyskytuje jako doplněk nebo společně s chemoterapeutikami. Studie za poslední rok prokázaly, že fisetin inhibuje proliferaci rakovinových buněk v rakovině jater, tlustého střeva a pankreatu, rakovině gliomu, rakovině plic, rakovině nosohltanu, rakovině prostaty a močového měchýře, rakovině děložní / cervikální, melanomu, rakovině vaječníků a rakovině ledvin.

Výsledky kombinací chemoterapie / radiační terapie léků-fisetin vykazují synergický účinek u různých druhů rakoviny. Jedna nedávná celulární studie o rakovině tlustého střeva ukázala, že když byl injekčně aplikován fisetin do nádorových buněk karcinomu tlustého střeva spolu s radiační léčbou, fisetin výrazně potlačil abnormální růst více než jen záření.

Když byl přidán fisetin s chemoterapeutickými léky proti rakovině prsu, způsobil po pouhých 24 hodinách 20% nárůst úmrtí na rakovinu. To se zvýšilo na 30 procent po 48 hodinách. Stejná studie karcinomu prsu ukázala, že když byl samotný fisetin použit, 11% buněčná smrt se vyskytla za 24 hodin a 30% zvýšení smrti nádorových buněk po 48 hodinách. U trojitých negativních buněk rakoviny prsu zvýšil fisetin účinek chemoterapeutických léků a způsobil zvýšenou buněčnou smrt. Fisetin skutečně demonstruje silné protirakovinné vlastnosti.

Kde koupit Fisetin Powder?

Můžete mít hluboké pochopení Fisetin. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel výtažku z rostlin, se věnuje poskytování různých Fisetin s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back