Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Fish Killer-Rotenone Prášek

May 04, 2016

Rotenone je bezfarebný krystalický isoflavon, který se používá jako širokospektrální insekticid , pesticid a pesticid. Vyskytuje se přirozeně v semenách a stoncích několika rostlin, jako je rostlina jikamy a kořeny několika členů Fabaceae. Byl to poprvé popsaný člen rodiny chemických sloučenin známých jako rotenoidy.

Rotenonový prášek se používá jako pesticid, insekticid a jako neselektivní piscicid (rybářský vrah). Rotenone historicky používají domorodé národy k lovu ryb. Typicky rostliny obsahující rotenon v rodině luštěnin Fabaceae jsou rozdrceny a zavedeny do těla vody a jak rotenone narušuje buněčné dýchání, postižené ryby se zvednou na povrch při pokusu o pronikání vzduchu, kde se lépe chytají .

Rotenone pesticidy používají vládní agentury k zabíjení ryb v řekách a jezerech ve Spojených státech od roku 1952.

Odběr vzorků s rotenonem v malém měřítku využívají výzkumníci ryb, kteří studují biologickou rozmanitost mořských ryb, aby shromažďovali tajuplné nebo skryté ryby, které představují důležitou součást rybářských společenství pobřežních oblastí. Rotenone je nejúčinnějším nástrojem, protože jsou nutné jen malé množství. Má jen nepatrné a přechodné vedlejší účinky na životní prostředí.

Kde koupit Rotenone ?

Můžete mít hluboké porozumění rotenonu . Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel biopesticide, se věnuje poskytování různých biopesticide s příznivou cenu. Máme extrakt rotenonu a rotenonový prášek s obsahem od 7% do 98%. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back