Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Vývoj potravin a aplikace proteinu konopných semen

Aug 02, 2018

Konopí jádra konopí je druh bohatých živin, obsahující především bílkovinu 20,49% ~ 37,60% a olej 28,53% ~ 51,06%; Obsahuje také dietní vlákninu 10,77% ~ 38,16%; Stejně jako vitamíny a stopové prvky požadované lidským tělem. Obsah a poměr železa a zinku v konopném semene jsou nejvhodnější pro potřeby lidského těla. Ještě důležitější je, že konopné semeno je také bohaté na esenciální aminokyseliny a mastné kyseliny a poměr jeho složení je přiměřený, takže jsou dnes nejideálnějšími živinami.

Hemp protein powder.jpg

1.Dietní doplňky

Konopí semenného proteinu je vysoce kvalitní celý protein. Na jedné straně se stávající práškový konopný protein rozvíjí jako živiny s vysokým obsahem bílkovin, které se vyrábí ve formě prášku na snídani bílkovin a bílkovinného prášku do kojenecké výživy. Na druhou stranu se konopí odděluje pro bílkoviny a bílkoviny, které se vyrábějí do zdravotnických výrobků nebo proteinových přísad, přidávají se do potravin, jako je zmrzlina, nápoje a obiloviny.

2.Zvyšování obsahu bílkovin v potravinách
Konopí semena konopí může být přidána do určitých potravin s nízkým obsahem bílkovin, aby se zlepšila jejich nutriční struktura. Například přidání vhodného množství prášku z konopných proteinových semen do lisovaných sušenek, které mohou získat konopné semena komprimované potraviny s rozumnou výživou. To může významně podpořit růst člověka a není to toxické a vedlejší účinky.

3.Pro cvičení jídlo a pití
Konopí semenných bílkovin se používá pro doplňky kulturistiky (proteinové tyčinky atd.) Pomocí směsi s jinými živočišnými a rostlinnými bílkovinami, které mohou zvýšit svalovou sílu a vytrvalost atletů. Mezitím se konopný proteinový peptid snadno zažívá a rychle vstřebává, když je přidáván do sportovních nápojů. Proto může rychle doplnit energii atletů a zlepšit jejich výkonnost.

4.Potravinářské přísady
Výtažky konopných antioxidačních peptidů z proteinu konopného semena mají dobré antioxidační účinky. Jako výživový doplněk a přísada v potravinách a nápojích bude mnohem bezpečnější antioxidanty v potravinářské oblasti.

Kde koupit konopný protein?
Můžete mít hluboké znalosti konopného proteinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatele Konopí protein prášek, byl věnován poskytování různých konopných bílkovin s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back