Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Fontána mládí - prášek Puerariae

Apr 18, 2016

Pueraria prášek byl používán v Thajsku pro léčebné účely po mnoho let, hlavně jako ženský hormonový přípravek. Pueraria je rostlina nacházející se ve volné přírodě v Myanmaru a severovýchodním Thajsku. To je také známé jako kwao krua. Termín pueraria prášek byl razil v roce 1952. Dnes, výtažek z této rostliny se používá k přípravě doplňků.

Pueraria Prášek Výhody pro zdraví
Byly provedeny studie naznačující, že prášek z extraktu pueraria může mít prospěch z mnoha zdravotních podmínek:

Menopauza
Tento stav způsobuje řadu nepříjemných příznaků, včetně návalů horka a nočního potu. Byla provedena studie provedená v Thajsku, kde byla skupině žen podána dávka práškového prášku po dobu jednoho měsíce. Na závěr studie pozorovali výrazné snížení nočního pocení a návalů tepla. Ve skutečnosti mnohé ženy začaly v průběhu jednoho týdne zaznamenávat zlepšení. Pueraria Root Powder obsahuje sloučeninu zvanou miroestrol. Vědci se domnívají, že toto je aktivní složka pro zmírnění symptomů menopauzy.

Nízká libida
Pueraria prášek bylo prokázáno, že zvyšuje sex pohon. Může také zvýšit vaginální vlhkost.

Osteoporóza
Osteoporóza je další stav, který je extrémně častý u žen po menopauze. Tento stav způsobuje, že kosti se stávají slabými a křehkými, což je činí náchylnějšími k rozbití. Ukázalo se, že prášek Pueraria zlepšuje zdraví skeletu, což může snížit riziko osteoporózy. Vědci se domnívají, že fytoestrogeny v prášku pueraria pomáhají bojovat proti osteoporóze. Užívání přípravku Pueraria s vápníkem, jak se doporučuje při absorpci, by dále pomohlo při boji proti osteoporóze.

Kde koupit Puerariae prášek ?
Můžete mít hluboké znalosti o prášku Puerariae . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back