Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Funkce prášku Ectoin od společnosti FZBIOTECH

Oct 29, 2018

Ectoin je derivát aminokyselin malé molekuly extrahovaný z extrémních mikroorganismů pomocí technologie biokermentace. Je to účinná látka s pozoruhodnými účinky na ochranu více buněk. Akční mechanismus je jednoduchý, ale efekt je velmi silný. Chrání buňky kůže před všemi faktory poškození, jako jsou volné radikály, UV záření, částice / znečištění, vysoké teploty, nachlazení atd., Udržují pokožku dlouhodobě zdravou a zvlhčující a protizánětlivou.

Ectoinová funkce:

1.Moštění
Ectoin je zodpovědný za to, aby se vysoké halofilní bakterie nehygienovaly v prostředí s vysokým obsahem soli. Je to důležitá látka, která udržuje rovnováhu osmotického tlaku, její jedinečná molekulární struktura dává silnou schopnost složit molekuly vody v podstatě jedna molekula ectoinu může komplexovat čtyři až pět molekul vody, které strukturují volnou vodu v buňkách. Během aplikace , ectoin může neustále zlepšovat hydratační schopnost pokožky a zvlhčující schopnost pokožky se po okamžitém zastavení nezmenší. Zvlhčující schopnost pokožky je po týdnu ještě vyšší než kontrolní skupina. Takže je to docela dobrý zvlhčovač.

2. Opravy
Podle zpráv může ectoin účinně zlepšit imunitní ochrannou funkci kožních buněk, zvýšit schopnost opravit buňky a efektivně provést pokožku proti invazi mikroorganismů a alergenů. Pokusy ukazují, že etoin může chránit před poškozením kůže a opravit poškození DNA způsobené ultrafialové paprsky.Ectoin přitahuje mnohem více pozornosti jako aditiva pro opravu buněk a přidává se do kosmetiky k anti-stárnutí díky tomu může zmírnit různé tlaky na kůži: poškození UV zářením, stárnutí pokožky způsobené suchým prostředím, zhoršení pokožky způsobené povrchově aktivními látkami , atd..

Kde koupit Ectoin prášek?
Můžete mít hluboké pochopení Ectoinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Ectoin, byl věnován poskytování různých Ectoin prášek s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back