Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Extrakt z česneku může snížit riziko rakoviny

Aug 13, 2016

Extrakt z česneku a extrakt z cibule jsou součástí vaření od zahrady Eden, nebo alespoň od doby starověkého Řecka a Říma. Stárnatý prášek z česneku je nazýván mnoha jmény, včetně "žárovky stromu života" (pro své vlastnosti proti stárnutí) a "smradlavé růže" (i když se jedná o lilie, nikoliv o růže). Česnekový extrakt byl připočítán s mocí, aby zvýšil váš sexuální život, poskytl vytrvalost sportovcům a odvrátil upíry. Zdravé přínosy extraktu z česneku zahrnují jeho přirozené antibiotické a antioxidační vlastnosti, které mohou zabránit vzniku rakoviny.

Extrakt z česneku můžete použít několika způsoby, jak zvýšit vaše zdraví, ale největší přínos bude z prášku z česneku . Pokud dáváte přednost jiným formám česneku, je to esenciální olej z česneku, macerát z česneku, česnekový prášek a extrakt z česneku .

Stříkavé doplňky z česneku jsou také k dispozici, pokud se chcete vyhnout "dechu česneku". Nicméně upozorňujeme, že alikin obsažený v těchto doplňcích se velmi liší a bude méně účinný než to, co je uvolňováno z čerstvého česneku.

Česnekový extrakt použitý na rostlině ve tvaru žárovky Allium. Kylicový extrakt z česneku se rozrůstá v několika velikostech a barvách a kylicový česnekový extrakt se může vysadit vedle jiné zeleniny jako přírodní pesticid. Budete vědět, kde je česnek zasazen dlouho předtím, než to uvidíte, protože jeho silná sírná vůně bude prohlášena za velmi jasné. Ačkoli jídla na česnekem ochucených pokrmech vám dává "dech česneku", může to zlepšit vaše zdraví snížením vysokého krevního tlaku a špatného cholesterolu.

Kde koupit česnekový extrakt ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu česneku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back