Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Ginger výtažek používaný pro artritidu

Aug 02, 2016

Zázvor je tropická rostlina, která má zelené / fialové květy a podzemní kmen, který je aromatický. Sušený nebo čerstvý kořen zázvorové rostliny (Zingiber officinale) se používá jako koření při vaření a pro léčebné účely.

Ginger Extrakt prášek je výživový doplněk, který byl použit k léčbě revmatoidní artritidy a osteoartrózy. Přípravek Ginger Extract je považován za účinkující snížením bolesti kloubů a snížením zánětu. Existují také tvrzení, že zázvor zvyšuje cirkulaci u pacientů s Raynaudovou nemocí.

Studie ukázaly, že zázvorový extrakt inhibuje TNF-alfa, COX-2 a lipoxygenázu - vysvětluje jeho protizánětlivý účinek. Ze studií není dostatek důkazů o doporučování zázvoru pro osteoartrózu.

Je známo, že prášek ze zázvorového výtažku snižuje nevolnost, zvracení a používá se k léčbě nevolnosti pohybu a nevolnosti vyvolané chemoterapií. Další studie uváděla, že zázvor zabil H. pylori, bakterie, která je spojena se žaludečními vředy.

Kde koupit zázvorový extrakt ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu z Ginger . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back