Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Glutathion: Matka všech antioxidantů

Feb 19, 2016

Antioxidanty - z nichž nejznámější jsou vitamíny C a E - jsou důležité pro dobré zdraví, protože neutralizují volné radikály, které se mohou vytvářet v buňkách a způsobit jejich poškození. Protože glutathion existuje uvnitř buněk, je v nejlepším postavení neutralizovat volné radikály. Má také potenciálně rozšířené přínosy pro zdraví, protože se nachází ve všech typech buněk, včetně buněk imunitního systému, jejichž úkolem je bojovat proti nemocem.

Glutathion se přirozeně vyskytuje v mnoha potravinách a lidi, kteří jedí, mají pravděpodobně dostatek stravy, říká Dean Jones, PhD, profesor biochemie a ředitelka věd o zdraví výživy na Emory University v Atlantě. Lidé s dietou s vysokým obsahem čerstvého ovoce a zeleniny a čerstvě připraveného masa jsou s největší pravděpodobností v pořádku. Na druhou stranu ti, kteří mají špatnou stravu, se mohou dostat příliš málo. Silný antioxidační účinek glutathionu pomáhá udržovat buňky hladce. Bounous a další odborník na glutathion , Jeremy Appleton, ND, říkají, že také pomáhá játr odstranit chemikálie, které jsou cizí pro tělo, jako jsou drogy a znečišťující látky.

Glutathion byl rozsáhle studován kvůli jeho schopnosti zpomalit stárnutí, snížit šance na degenerativní onemocnění, zlepšit duševní výkon a další. Pomáhá tělu produkovat a recyklovat antioxidanty, což je důležité pro udržení buněčného zdraví. Když je glutatión vyčerpán, tento proces je inhibován a volné radikály se mohou v těle zvětšovat. Kromě toho se glutation prášek váže se škodlivými chemikáliemi, těžkými kovy a dalšími toxiny v těle a přenáší je do žluči a stolice, takže se vylučují. L-glutathionový prášek byl používán pro pomoc těm s poruchami imunitního systému, autismem, poruchami trávení, jako je kolitida, kardiovaskulární choroby a další problémy.

Kde koupit Glutathion ?
Můžete mít hluboké znalosti o glutathionu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back