Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdraví Výhody astaxanthinu pro zdraví kůže

Jul 08, 2016

Astaxanthin je vodní karotenoid jako Fucoxanthin, ale je červeným pigmentem v lososu a krill; nejstabilnější ze všech karotenoidů a touží po pomoci při očním zdraví a zánětu. Omezený lidský důkaz, ale zdá se, že je lepší karotenoid než více zkoumaný lutein a zeaxantin. Astaxantinový prášek je červeno-růžový pigment nacházející se v různých mořských plodech a také v peřích plameňáků a křepelčích. Je strukturálně podobný beta-karotenu (pro-vitamín A), ale má určité chemické rozdíly, které mohou být bezpečnější.

Zdá se, že je schopen zlepšit mnoho parametrů krve, které by mohly být přínosné pro srdeční onemocnění. V dávkách 6-8 mg denně může snížit oxidaci LDL cholesterolu a zabránit tomu, aby se stal artherogenní (ucpání tepny). To může zvýšit celkový průtok krve a snížit hladinu cukru v krvi u diabetiků a krevní tlak u spontánně hypertenzních potkanů (lidé, kteří ještě nejsou studováni), aniž by tyto účinky u normálních zdravých osob ovlivnily. Navíc je také silný protizánětlivý prostředek a má více antioxidačních vlastností než samotný vitamin A.

Astaxanthin a únava

Losos sockeye má některé z nejvyšších úrovní astaxanthinu nalezené v přírodě, s výjimkou nejčistší formy pigmentu. Ve skutečnosti je to důvod, proč se živí červené maso ryb. Příroda Astaxanthin je také považován za hlavní důvod, proč losos má energii, kterou potřebuje k tomu, aby své náročné proudu cesty každý rok. Přírodní formy tohoto antioxidantu také poskytují lidem zvýšenou sílu a zároveň nabízejí vyšší zotavení z cvičení.

Další přínosy pro zdraví Astaxanthinu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak využít pozoruhodných přínosů astaxantinu pro zdraví, je užívání přípravku BioAstin od společnosti Nutrex Hawaii. Nejen, že tento super-antioxidant prospívá kloubům a šlachám, oči, kůži a energetickým hladinám, ale astaxantin také:

• Podporuje imunitní funkci

• Podporuje kardiovaskulární zdraví

• Chrání buňky a nervový systém před oxidačním poškozením

• Podporuje zdraví mozku

Kde koupit astaxantin ?

Můžete mít hluboké pochopení astaxanthinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back