Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní výhody sušeného ovoce Dragon

Dec 17, 2016

Dračí ovoce Cholesterol
Udržovat srdce zdravé nízkou hladinu cholesterolu dietu? Nedělejte si starosti o cholesterol dračí ovoce cholesterol není problém.Dračí ovoce prášekje i nízký cholesterol a má jen málo k žádné nezdravého cholesterolu výrobu tuků (některé tuky, které jsou metabolizovány na cholesterol přispívat k více než i cholesterolu, sám v potravinové zdroje cholesterolu zvýšené hladiny cholesterolu).

Dračí ovoce Vitamin C
Množství vitaminu C v dračí ovoce je vysoká a protodračí ovoce prášekje přírodní ovoce vám poskytnou bohaté rovnováhu živin přichází spolu s vitaminem C, vás absorbovat vitamín C v dračí ovoce efektivně když jíš dračí ovoce jako součást své ovoce zdravé stravy.


Dračí ovoce prášekAntioxidanty
Dračí ovoce jíst jako dobré přírodní zdroj antioxidantů, které pomáhají zabránit nebezpečí volných radikálů, které mohou způsobovat rakovinu a jiné nežádoucí zdravotní újmy. Číslo, množství a rozmanitost antioxidantů v reálném potraviny jako dračí ovoce, které je zcela bezkonkurenční doplněk stravy či prášky - i ty, které tvrdí, že mají "antioxidační" zdravotní přínosy. Nic se nevyrovná bohaté spektrum živin a antioxidantů v skutečné přirozené potravy jako dračí ovoce. Zapomeň nezdravé potraviny a zpracované potraviny, jako jsou jed není potraviny! I v případě, že doplněk, který nabízí vysoké množství antioxidačních dávek může znít dobře, faktem je, že potraviny, jako je dračí ovoce mají doslova tisíce odrůd antioxidačních látek a doplněk pravděpodobně bude obsahovat pouze jednu (např. vitamín E Doplňky). Brát jeden megadose jediného antioxidační sloučeniny může ve skutečnosti poškodit nebo toxický! Zůstat u dračí ovoce antioxidant zdrojů a další čerstvé ovoce a zeleniny a vyhnout se snaží vzít zkratkou přes prášek.

Kde koupitDračí ovoce prášek?
Můžete mít hluboké pochopeníDračí ovoce prášek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.

Back