Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní přínosy eukalyptového oleje

Feb 27, 2016

Stachyózesouvisí tetrasaccharide sestávající z dvou jednotek α-D-galaktózy, jedna jednotka α-D-glukózy a jednu jednotku β-D-fruktosy postupně jako fru glc (α1↔2β) holka (α1→6) holka (α1→6). Společně se související oligosacharidů například rafinóza,Stachyózepřirozeně se vyskytuje v mnoha zeleniny (např. zelené fazole, sójové boby a fazole) a další rostliny.

Stachyózeje méně sladká než sacharóza, asi 28 % hmot. Používá se především jako sladidlo hromadné nebo jeho funkční oligosacharidových vlastnosti.Stachyózenení zcela stravitelný lidmi a dodává 1,5 až 2,4 kcal/g (6 až 10 kJ/g).

Rafinóza,stachyózea verbaskoza jsou nestravitelné sacharidy krátkým řetězcem nebo oligosacharidů. Lidé nemají žádné enzymy, které, tak jim předat nezměněna dvojtečka kde je normální střevní bakterie kvasit na plyny (metan, oxid uhličitý, vodík), které mohou způsobit nadýmání u některých lidí. Enzymu alfa galaktosidázy, která může bořit a zabránit tak plynu po jídle fazole je k dispozici jako volně prodejné doplněk.

StachyózeTetrasaccharide cukru se skládá ze dvou jednotek galaktózy a jeden z fruktózy a glukózy. Není hydrolyzován v lidském zažívacím traktu ale kvašené střevními bakteriemi. Přítomné v luštěniny; vede k nadýmání, běžně spojené s jíst fazole. Také známý jako mannotetrose a lupeose.

Kde koupit stachyóze?

Můžete mít hluboké pochopenístachyóze. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail naSales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.

 

Back