Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní přínosy z hroznových extrahovat

Aug 08, 2016

Extrakt z hroznových semínek(Vitis vinifera) je přírodní látka, která je k dispozici ve formě kapslí a tablet. Obvykle se odebírají z jadérek hroznů vína výrobců.

Zastánci tvrdí, žehroznový extrakt prášekmůže pomoci chránit proti rakovině. V laboratorních studiích vědci prokázali, že hroznových může pomoci bojovat proti volným radikálům (chemické vedlejší produkty způsobují poškození DNA, které jsou spojené s rakovinou).Extrakt z hroznových semínekje obecně dobře snášen, užívané ústy, nicméně to může způsobit nežádoucí účinky jako jsou bolesti hlavy, suché či svědící pokožky hlavy, závratě a nevolnost.

Doplňky stravy nejsou testovány na bezpečnost a skutečnost, že doplňky stravy jsou do značné míry neregulovaný, obsah některých produktů může lišit od co je uveden na štítku výrobku. Také, mějte na paměti, že bezpečnost doplňků v těhotné ženy, kojící matky, děti, a ti s onemocněním, nebo užívajících léky nebyla prokázána.

Kvůli nedostatku podpory výzkumu to je příliš brzy na doporučitjadérka hroznů extraktpro zdravotní účely. Máte-li zvažuje ji používat, ale mluvit s poskytovatele primární péče první. Sebe-léčbě podmínka a zamezení nebo oddálení standardní péče může mít vážné následky.

Kde koupit, Grape Seed Extract?

Můžete mít hluboké pochopeníExtrakt z hroznových semínek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back