Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní výhody prášku Matcha

May 06, 2016

Matcha je časově uznávaný nápoj, který je zdrojem vitamínu A, komplexu vitaminu B, vitamínu C, vitamínu E, vitamínu K a stopových minerálů. Prášek Matcha je bohatý na složky se super antioxidační aktivitou, včetně polyfenolů, katechinů a chlorofylu. Přítomnost aminokyselin, jako je L-theanin a teofylin v čaju matcha, činí nápoj s vícesložkovým nápojem.

Zdravotní přínos čajového prášku matcha pro lékařské podmínky byl diskutován jako v:

Silnější imunitní systém: Jak bylo uvedeno výše, matcha obsahuje různé antioxidanty, polyfenoly, EGCG, L-theanin, které společně přispívají k podpoře obranyschopnosti těla a napomáhají při ochraně před různými antigeny.

Antioxidační síla: Zelený čajový prášek matcha obsahuje množství přírodních antioxidantů a polyfenolů. Výzkumná studie, která hodnotí antioxidační sílu čajového prášku Matcha, ukázala, že v porovnání s jinými zelenými čaji má matcha nejvyšší množství epigalokatechin galátu (EGCG), což je extrémně zdravá složka s mnoha výhodami. Tyto antioxidanty vyhledávají volné radikály kyslíku a neutralizují jejich škodlivé účinky tím, že chrání tělo před výskytem poruch nebo zánětů spojených s oxidačním stresem.

Kde koupit Matcha Powder ?

Můžete mít hluboké pochopení Matcha Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back