Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní přínosy mátového prášku

Apr 24, 2016

Mátový prášek , dobře známý osvěžovač úst a dechu, který je vědecky známý jako Mentha, má více než dvacet druhů a stovek odrůd. Je to bylina, která byla po stovky let používána pro své pozoruhodné léčivé vlastnosti.

Trh je plný produktů, jako je zubní pasta, žvýkačka, osvěžovače dechu, cukrovinky a inhalátory, které mají jako základní součástku mátou. Většina z nás se seznámí s osvěžující aplikací mincovny, ale nabízí mnohem víc než to.

Zdravotní přínos mátového prášku zahrnuje následující:

Trávení: Mátový prášek je skvělý předkrm nebo čisticí prostředek na podněty a podporuje trávení. Peppermint prášek také uklidňuje žaludek v případech poruchy trávení nebo zánětu. Když se cítíte špatně na břiše, pít šálek mátového čaje vám může dát úlevu. Také, pokud jste někdo, kdo cestuje na dlouhé vzdálenosti letadlem nebo lodí, mentolový olej odvozený z čistého listového prášku může být velmi uklidňující pro nevolnost a související pohybovou nemoci.

Vůně mátového prášku aktivuje slinné žlázy v ústech a také žlázy, které vylučují trávicí enzymy, čímž usnadňují trávení. Tyto atributy jsou důvodem, proč se máto v kulinárním umění značně využívá. Většina západního světa obsahuje mátou jako součást předkrmů nebo jako prvek čističů na podněty, které je třeba jíst před hlavním chodem, aby se potravina strávila pohodlně.

Kde koupit Mátový prášek ?

Můžete mít hluboké porozumění Poria Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back