Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní přínos houbového prášku

Dec 20, 2016

Hladiny cholesterolu: Samotné houby vám poskytují chudé bílkoviny, protože nemají žádný cholesterol nebo tuk a jsou velmi nízké sacharidy. Vlákno a některé enzymy v houbovém prášku také pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Kromě toho vysoký obsah chudých bílkovin v prášku z čistých hub pomáhá spalovat cholesterol, když jsou tráveny. Vyrovnávání hladin cholesterolu mezi LDL cholesterolem ("špatný" cholesterol) a HDL ("dobrý" cholesterol) je nezbytné při prevenci různých kardiovaskulárních onemocnění, jako je artherosklerose, infarkt a mrtvice.


Anémie: Anemické pacienty jsou charakterizovány nízkou hladinou železa v krvi, což vede k únavě, bolestem hlavy, snížením nervové funkce a trávení. Organické houby v prášku jsou dobrým zdrojem železa a více než 90% hodnoty nutričního železa může být absorbováno tělem, což podporuje tvorbu červených krvinek a udržuje lidi zdravé a fungující v plném rozsahu.

Rakovina prsu a rakovina prostaty: Prášek z hub je velmi účinný při prevenci rakoviny prsu a prostaty kvůli významné přítomnosti beta-glukanů a konjugované kyseliny linolové, které mají antikarcinogenní účinky. Z těchto dvou látek je kyselina linolová zvláště užitečná při potlačení škodlivých účinků přebytečného estrogenu. Toto zvýšení estrogenu je jednou z hlavních příčin rakoviny prsu u žen po menopauze. Beta-glukany na druhé straně potlačují růst rakovinných buněk v případech rakoviny prostaty a četné studie prokázaly protinádorové vlastnosti hub, pokud byly aplikovány léčebně.

Kde koupit Houbový prášek ?
Můžete mít hluboké pochopení houbového prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back