Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravotní přínos extraktu Pueraia

Jan 23, 2017

Kudzu (Pueraria lobata) je lezecká réva, která patří rodině hrachu. Jeho květy a škrobovité bílé kořeny se po staletí používají v tradiční čínské medicíně.

Extrakt Pueraia obsahuje izoflavony, látky podobné estrogenům, které mají různé zdravotní výhody. U studie publikované v roce 2003 vědci přiděli 127 žen po menopauze (ve věku 50 až 65 let), kteří dostávali hormonální substituční terapii, doplňky pueraria mirifica (denní dávka 100 mg izoflavonu) nebo žádná léčba po dobu tří měsíců.

Zatímco pouze účastníci skupiny HRT měli sníženou hladinu cholesterolu, studenti s HRT a kudzu, kteří dostávali studie, vykazovali zlepšení v kognitivní funkci a pozornosti. Novější studie zveřejněná v roce 2007 zjistila, že užívání extraktu kudzu v kapslích denně po dobu 24 týdnů pomohlo zmírnit vaginální suchost u postmenopauzálních žen.

Kudzu výtěžek může být užitečné pro snížení příjmu alkoholu, podle studie z roku 2005. Prostřednictvím reálného života (byt s televizí, polohou na židli a lednicí s pivem) prováděli výzkumní pracovníci experiment s těžkými pijáky. Zjistili, že ti, kteří užívali kapsle extraktu pueraria mirifica sedm dní před experimentem, vypili v průměru 1,8 piva za 90 minut (ve srovnání s průměrem 3,5 piv spotřebovaných těmi, kteří před zahájením studie užívali placebo).

Kde koupit výtažek pueraia?
Můžete mít hluboké pochopení extraktu pueraia. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back