Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zdravé vlastnosti - prášek ze zeleného čaje

Mar 16, 2016

Přehled
Zelený čajový prášek je známý svými zdravými vlastnostmi a čajový prášek matcha není výjimkou. Jeden šálek čajového prášku Matcha se rovná výživovým a antioxidačním hodnotám 10 šálků vařeného zeleného čaje , říká matchasource.com. Konzumace prášku Matcha je výživnější volbou než čaj, který se vaří z listů a pak se napíná. Přidání zeleného čajového prášku matcha do stravy je snadný způsob, jak posílit zdraví a wellness.

Bojová nemoc
Matcha zelený čajový prášek obsahuje antioxidanty, podobně jako jiné druhy zelených čajů . Matchasource.com uvádí, že hladina antioxidantů v zeleném čaju matcha je vyšší než u špenátů a borůvek. Antioxidanty pomáhají chránit buňky před volnými radikály, které mohou zničit buňky a tkáně a posílit imunitní systém, říká domatcha.com. Katechiny jsou typy antioxidantů, které jsou přítomny pouze v zeleném čaji. Epigallocatechin galát nebo EGCg je katechin, který je znám svou silnou schopností bojovat proti rakovině a tvoří 60 procent katechinů nalezených v prášku zeleného čaje .

Duševní relaxace
L-theanin je aminokyselina, která se nachází téměř výhradně v čajovníku kamélie sinesis a může indukovat alfa vlny, které se obvykle dosahuje pouze meditací, říká domatcha.com. V tomto stavu mysli dochází k klidu spolu s duševním jasem a ostražitostí, ale v celkovém stavu uvolnění. L-theanin působí proti stimulačním účinkům kofeinu a pomáhá snižovat krevní tlak, zlepšuje paměť, snižuje symptomy PMS a snižuje stres, podle domatcha.com. Účinky L-theaninu obvykle začínají půl hodiny po konzumaci jedné šálky čaju Matcha a může trvat osm až 12 hodin,

Kde koupit zelený čajový prášek ?
Můžete mít hluboké pochopení zeleného čaje . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back