Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Teplo uvolňuje zánětový extrakt - extrakt MoMordica Charantia

Sep 28, 2016

Hořký meloun (Momordica charantia) je tropické ovoce, které nabízí řadu zdravotních přínosů. Někdy se konzumuje jako celé jídlo (zejména v asijských zemích), obsahuje sloučeniny, které mají pomáhat při léčbě onemocnění, jako je cukrovka. Výtažky z hořkých melounových plodů a semen jsou široce dostupné ve formě stravy.

Předběžný výzkum ukazuje, že sloučeniny nalezené v extraktu MoMordica Charantia mohou mít účinky podobné účinkům inzulínu, což je hormon zodpovědný za to, že dovoluje, aby krev v krvi vstoupila do vašich buněk.

Vzhledem k tomu, že tato aktivita podobná inzulínu může pomoci chránit před inzulínovou rezistencí a udržovat hladinu cukru v krvi, má se za to, že MoMordica Charantia Extract může pomoci v boji proti cukrovce.

Přestože některé předběžné výzkumy na zvířatech naznačují, že přípravek MoMordica Charantia Extract může pomáhat při kontrole diabetu, v současné době existuje nedostatek klinických studií na podporu těchto zjištění.

Pro zprávu publikovanou v Cochrane Database of Systematic Reviews v roce 2012 výzkumníci analyzovali čtyři dříve publikované klinické studie (celkem 479 účastníků), které testovaly potenciální přínosy hořkého melounového extraktu při léčbě cukrovky. Vzhledem k tomu, že recenzované studie byly značně vadné, autoři zprávy zjistili, že extrakt z hořkého melounu neměl významný vliv na kontrolu hladiny cukru v krvi u pacientů s diabetem.

1) Vysoký cholesterol

V studie založené na krysách, publikované v Výživovém výzkumu v roce 2013, vědci poznamenali, že zvířata umístěná na dietu obohacenou hořkovým extraktem z melounu zaznamenala významný pokles hladin cholesterolu.

2) Rakovina

Zvláštní výživa melounu slibuje prevenci rakoviny prsu podle předběžné studie publikované v Cancer Research v roce 2010. Ve studii, testy na lidských rakovinových buňkách prsu ukázaly, že léčba s hořkým melounovým extraktem může pomoci zabránit růstu rakovinných buněk.

Kde koupit MoMordica Charantia Extract?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu MoMordica Charantia. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back