Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Produkty hemostázy - kyselina tranexamová

Feb 17, 2016

Kyselina tranexamová je určena k zastavení nebo snížení těžkého krvácení. Když krvácíte, vaše tělo vytváří sraženiny, aby zastavilo krvácení. U některých lidí se tyto sraženiny rozpadají a krvácení pokračuje. Kyselina tranexamová funguje tak, že znemožňuje rozbití sraženin a tím snižuje nežádoucí krvácení.

Používá se k regulaci krvácení v řadě různých podmínek. Snižuje nežádoucí nebo těžké krvácení po operaci (např. Operaci prostaty, močového měchýře nebo děložního čípku), krvácení z nosu, těžké období (menorágie), krvácení do očí, extrakci zubů u lidí, kteří krvácejí snadněji než normálně a ve stavu nazývaný dědičný angioedém.

Kyselina tranexamová je užitečná v širokém spektru hemoragických stavů. Léčba snižuje pooperační ztráty krve a požadavky na transfúzi v řadě typů operací s potenciálními náklady a snášenlivostí před aprotininem a zdá se, že snižuje míru úmrtnosti a naléhavé chirurgické zákroky u pacientů s horním gastrointestinálním krvácením. Kyselina tranexamová snižuje menstruační ztrátu krve a je možné alternativou chirurgického zákroku při menoragii a byla úspěšně použita k regulaci krvácení v těhotenství.

Kyselina tranexamová patří do třídy léků nazývaných antifibrinolytické látky. Tento lék se používá k prevenci nebo snížení krvácení za určitých podmínek, jako je zubní operace, těžké menstruační krvácení, krvácení z nosu a krvácení do oka.

Při některých onemocněních tělo rozbíjí krevní sraženiny příliš rychle, neumožňuje, aby krvácení přestalo a rána se uzdravila. Kyselina tranexamová působí blokováním rozpadu sraženin v těle.

Kde koupit kyselinu tranexamovou ?
Můžete mít hluboké pochopení kyseliny tranexamové . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back